Kategoria

2-100szt KN95 Maska FFP2 zaworowa maska do twarzy maska ffp3 maska do twarzy 6-warstwowe ochrona Антипылевая maseczka ochronna Маскарилла

Nowy

zł17.43

W magazynie

Tagi: pozbywać się maskę, maska ffp2, maski ffp2, маскарильяс, Elon Musk, maska ffp2 powecom, maska электрофильтра, wojskowa maska ffp3, klub fpp2, ffp3.

Proszę zwrócić uwagę, że dany produkt jest produkowany i rozprowadzany za granicą i podlega prawu kraju jego pochodzenia.

W magazynie.

Szybka Wysyłka.Wsparcie Dropshipping/Whosesale.Zazwyczaj przesyłka zostanie dostarczona przez 15-30 dni .Dbaj o siebie i mieć nadzieję, że wszystko skończy się jak najszybciej.Powodzenia dla wszystkich i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze .

Opis:

1.jednorazowe maski KN95, oddychające,антипылевые,sanitarne i wygodne do użytkowania.

2.wewnętrzną warstwę węgla aktywowanego może filtrować szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy.filtrowanie 95%, 360-stopniowe trójwymiarowy oddechowy przestrzeń,zapewnia ochronę przed kurzem dla ciebie.

3.wykonane z wysokiej jakości materiału, bezpiecznego, miękkiego i wygodnego,zmniejsza podrażnienia skóry.

4.wysoka elastyczna gumowa taśma, wchłania pot i nie mocno

5.za pomocą ukrytego tworzywa sztucznego nosa, anti-fog, wbudowany w chrząstki przednia, może być ustawiony, aby uniknąć ubytków i zmniejszyć wdychanie szkodliwych substancji.

6.składając delikatny punkt, lekki i łatwy do zastosowania

Dane techniczne:

Instrukcje:

Zamknij usta i nos i powiesić ucha pasy z obu stron maski na ucho;ustalić nos w nos, aby zapobiec przedostawaniu się zanieczyszczonego powietrza;dokręcić maskę do dolnej szczęki, aby stworzyć trójwymiarową przestrzeń do oddychania.

Najlepszy czas zużycia - 8 godzin

Uwaga:

Nie ściera się

Klasa ochrony: KN95

Płeć: Unisex

Pakiet Zawiera:

Według ilości zamówienia:

1* Maska KN95 z zaworem wydechu

5* Maska KN95 z zaworem wydechu

10 * maska KN95 z zaworem wydechu

50 * KN95 Maska z zaworem wydechu

100 * KN95 Maska z zaworem wydechu

Uwagi:

Nie ściera się

Standard bezpieczeństwa GB2626-2006
Dorosły Wielokrotnego użytku
Numer Modelu Maska przeciwpyłowa FFP2 FFP3 KN95
Klasa ochrony KN95
ffp2 ffp3 Maska ochronna
Polska Hiszpania Francja Szybka Wysyłka
Pochodzenie Kontynent Chin
Dowód ce
Materiał Włóknina
marka NoEnName_Null

Napisz opinię

2-100szt KN95 Maska FFP2 zaworowa maska do twarzy maska ffp3 maska do twarzy 6-warstwowe ochrona Антипылевая maseczka ochronna Маскарилла

2-100szt KN95 Maska FFP2 zaworowa maska do twarzy maska ffp3 maska do twarzy 6-warstwowe ochrona Антипылевая maseczka ochronna Маскарилла

Proszę zwrócić uwagę, że dany produkt jest produkowany i rozprowadzany za granicą i podlega prawu kraju jego pochodzenia. W magazynie. Szybka Wysyłka.Wsparcie Dropshipping/Whosesale.Zazwyczaj przesyłka zostanie dostarczona przez 15-30 dni .Dbaj o siebie i mieć nadzieję, że wszystko skończy się jak najszybciej.Powodzenia dla wszystkich

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !