Kategoria

Urządzenie Do Usuwania Korzeni Roślin Na Pniu

Nowy

zł53.41

zł83.46

-36 %

W magazynie

Tagi: bonsai, Podstawka do doniczki, stoisko dla roślin, Jardim, doniczka dla roślin, doniczka bonsai ceramiczny zielony, narożne podstawy dla roślin w pomieszczeniu, wystrój terrarium, wystrój doniczki, różowy herbata.

Zmęczony przycinać trawę w kółko tylko po to, aby zobaczyć ją w pełni dorastając na następny dzień?Wtedy wyrwać je z korzeniami!

Teraz możesz usunąć uporczywe chwasty z powierzchni ziemi, po prostu скручивая i ciągnie.

Innowacyjny design - to narzędzie w pełni oddaje chwasty z korzeniami za pomocą 3-zębatą głowicy, aby nie rosły w przyszłości.

? Pielenie bez bólu pleców - wykonane z myślą o państwa wygodzie!Długi rozmiar jego ręki pozwala wykonywać tę pracę, nie pochylając się i nie są wygięte — zapobiega bolesne bóle w plecach.

Wytrzymały materiał - Wykonany z wytrzymałej stali stali o wysokiej wytrzymałości , co pozwala łatwo nasilać go.

Wszystko w jednym - przy użyciu tylko jednego narzędzia można łatwo usunąć wszystkie gatunki chwastów (mniszek lekarski, oset, kwiaty i inne rośliny), tak, że można znowu zrobić ogrodnictwo szczęśliwy!

Łatwy w użyciu - to narzędzie zaprojektowane z docisk sprężyny, która sprawia, że pazur, obgryzając korzenie.Więc wszystko co musisz zrobić, to po prostu kliknij na sprężynę, skręcać i ciągnąć!

JAK KORZYSTAĆ Z:

Krok 1 - Umieść zaostrzony pazur na chwast, który chcesz usunąć, i mocno docisnąć chwastów w ziemię, wykorzystując siłę swojej nogi.

Krok 2 - obrócić pokrętło w jedną stronę i выкорчевайте chwastów.

Krok 3 - Naciśnij przycisk, aby usunąć chwast.

Dane techniczne produktu: Materiał: ABS (długopis), stal nierdzewna (kws) Rozmiar: 50*23*5 cm waga: 540 g Kolor: Zielony

Pakiet zawiera: 1* stand-up korzeń rośliny Remover uwaga ze względu na ręcznych pomiarów, proszę, pozwól niewielkie odchylenia pomiaru.Z powodu różnych wyświetlaczy i efektów świetlnych rzeczywisty kolor elementu może nieznacznie różnić się od koloru pokazanego na zdjęciu.

Styl Nowoczesny
Używany Z Sztuczny Kwiat
To Inteligentne Urządzenie No
Numer Modelu Urządzenie Do Usuwania Korzeni Roślin Na Pniu
Warunki Użytkowania Do pulpitu
Wykończenie Bez Pokrycia
Materiał stal nierdzewna
Typ Siewnik
Typ Zestawu No

Napisz opinię

Urządzenie Do Usuwania Korzeni Roślin Na Pniu

Urządzenie Do Usuwania Korzeni Roślin Na Pniu

Zmęczony przycinać trawę w kółko tylko po to, aby zobaczyć ją w pełni dorastając na następny dzień?Wtedy wyrwać je z korzeniami! Teraz możesz usunąć uporczywe chwasty z powierzchni ziemi, po prostu скручивая i ciągnie. Innowacyjny design - to narzędzie w pełni oddaje chwasty z korzeniami za pomocą 3-zębatą głowicy,

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !