Kategoria

Darmowy film nowy ekran dotykowy Asus 3G HD Phablet 7 " MTK6572 panel dotykowy digitizer wymiana czujnika szklanego

Nowy

zł18.86

zł19.85

-4 %

W magazynie

Tagi: Ekran репроектора 100 cali, b14, wyświetlacz szkicownika, дексп Ursus, tabletka экселван, air tabletka, tablet z systemem android, extender asus, phablet 7 5 cali, ekran dotykowy tabletu teclast p10.

Nowy ekran dotykowy Asus 3G HD Phablet 7 " MTK6572 panel dotykowy digitizer szyba wymiana czujnika Darmowa wysyłka

Zamówienie musi być uiszczona w ciągu 3 dni, aby uniknąć anulowania zamówienia.

Możesz zapłacić za zamówienie przez ESCROW , wiodącą trójstronnej platformę płatności online.Escrow pozwala bezpiecznie płacić w internecie, nie ujawniając dane twojej karty kredytowej.Twoje odszkodowanie tylko wydana do nas po tym, jak użytkownik potwierdza zadowalające otrzymanie zamówienia.Warunkowe depozyt-jest to szybkie, darmowe i proste w użyciu.

Obecnie metody płatności obsługiwane przez Escrow, zawierają Moneybookers, Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i przelew bankowy.Można również płacić przez niektóre debetowej, w tym Maestro, Solo, Carte Bleue, PostePay, Wizytówka, 4B i Euro6000.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ESCROW, prosimy o kontakt z nami.

Na Gustoitalianoradom.pl są dostępne trzy poziomy dostawy: ekspresowe wysyłki, standardowa wysyłka i niedroga wysyłka.Szacowany czas dostawy i usługi transportowe każdego poziomu są podane w poniższej tabeli.

Poziom Obsługi

Przewidywany Czas Dostawy

Usługi transportowe na poziomie

Ekspresowe Dostawy

3-7 dni

DHL, UPS, FedEx, TNT i SF

Standardowa Wysyłka

5-10 dni

EMS, ePacket i DHL GlobalMail

Tańsza Wysyłka

15-26 dni

Porcelanowa Poczta Lotnicza Poczta

Lotnicza Przesyłka-Mail Chin

Air Mail Poczta Hongkongu

Nawiązywanie Słupa Powietrza Hong Kong

Oferujemy ci wziąć pod uwagę zarówno szybkość dostawy i koszt wysyłki, aby zdecydować, jaki poziom usług dostawy idealny dla ciebie.Dobierzemy dla ciebie najlepszą schemat dostawy z wybranego przy zamówieniu poziomu usług dostawy.Ponadto, upewnij się, że adres dostawy jest poprawna i doręczone .Nie ponosimy odpowiedzialności za straty dostawy, spowodowane przez nieprawidłowe lub непоставленными adresami klientów.

Towar(Y), który zamówiłeś, zostanie wysłany w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem dni świątecznych) od potwierdzenia płatności .

Koszt wysyłki, podany na Gustoitalianoradom.pl, obejmuje dopłaty paliwowe, ale nie cła importowe, podatki lub inne opłaty celne.Kupujący powinien pomóc oczyścić urząd celny (jeśli to konieczne) i zapłacić za wszystkie dodatkowe koszty poniesione oraz (jeśli są dostępne).Na twoją korzyść możemy zadeklarować towar jako prezent, wzór czy coś w niższej cenie niż cena, którą zapłacił, aby pomóc zminimalizować lub uniknąć ceł importowych, podatków lub innych opłat celnych.Chociaż nie możemy zagwarantować brak pobieranych podatków, które zależą od prawa danego kraju, w większości przypadków zamówienie będzie podlegać opodatkowaniu .

Możesz śledzić wysyłanie za pomocą numeru śledzenia, które ci dajemy.Jeśli nie możesz uzyskać status swojej przesyłki lub uważasz, że nienormalne, proszę nie wahaj się skontaktować z nami.Pomożemy ci sprawdzić go ze skrzynką oddziału lub przez kuriera i ściśle współpracujemy z tobą, aby rozwiązać ten problem.Jeśli towar zostanie pominięty, wyślemy go ponownie lub zwrócimy pieniądze.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są "jak zaznaczono w ich opisach.

12 miesięcy ograniczonej gwarancji manufaktury na wadliwe produkty (za wyjątkiem produktów, uszkodzonych lub pominiętych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

Wszystkie części są sprawdzane i pakowane są w dobrym stanie przed wysłaniem.

Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz swój towar prosimy zwrócić go do nas w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy .Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci nowy, bez dodatkowych opłat lub zwrotu po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci dobry jeden po otrzymywać brakowego szczegół.

Numer Modelu Dla ekranu dotykowego Asus 3G Phablet HD
Typ Produktu Panel Dotykowy Tabletu
Typ Ekranu Pojemnościowy Ekran
Kompatybilny Marka Uniwersalny
Rozmiar Wyświetlacza 7~10 cali
marka XinRongSC-100

Napisz opinię

Darmowy film nowy ekran dotykowy Asus 3G HD Phablet 7

Darmowy film nowy ekran dotykowy Asus 3G HD Phablet 7 " MTK6572 panel dotykowy digitizer wymiana czujnika szklanego

Nowy ekran dotykowy Asus 3G HD Phablet 7 MTK6572 panel dotykowy digitizer szyba wymiana czujnika Darmowa wysyłka Zamówienie musi być uiszczona w ciągu 3 dni, aby uniknąć anulowania zamówienia. Możesz zapłacić za zamówienie przez ESCROW , wiodącą trójstronnej platformę płatności online.Escrow pozwala bezpiecznie płacić w

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !