Kategoria

LIECTROUX C30B Robotic Vacuum Cleaner 2D Map Navigation, wchłanianie 4000Pa,pamięć, karta wyświetlana w aplikacji WiFi, czajnik zbiornik na wodę 350 ml

Nowy

zł1 759.00

W magazynie

Tagi: odkurzacz robot-odkurzacz, i-robot roomba i7, robot-odkurzacz bowal, odkurzacz bezprzewodowy, zabawka robot, czyszczący robot-odkurzacz, odkurzacz liectroux c30b, philips speedpro max aqua, ładowarka liectroux b6009, o próżni.

Nazwa produktu: 2D Map Navigation & Memory Robot Vacuum Cleaner C30B(lub E30) (W Brazylii nie ma zapasów, proszę, nie stawiaj zamówienie.Dziękuję. ) Numer modelu: C30B (lub E30)

specjalne cechy:

1. robot może odkryć całe środowisko wokół, a następnie zbudować mapę wewnątrz procesora, aby robił porządki z planem z jednego pomieszczenia do drugiego.

2. robot ma pamięć, aby wiedzieć, gdzie zniknął, a gdzie nie, w ten sposób, jednorazowe sprawozdanie zamiatania wynosi ponad 98%.Częstotliwość powtarzania drodze oczyszczania wynosi około 1%.

3. humanizowane projekt z usługą poczty głosowej przypomnieniem.Robot będzie przypominać, gdy ładowanie jest, zaczyna się robić sprzątanie, pełna kosza lub usterki, itp.

4. wysoka skuteczne czyszczenie: siła ssania jest bardzo silna.Konstrukcja podstawowego filtra w połączeniu z filtrem HEPA pozwala uniknąć wtórnego zanieczyszczenia powietrza.Ponadto, moc ssania jest regulowany w taki sposób, abyśmy mogli wybrać więcej niż tryb cichy.

5. Zarządzanie aplikacją WiFi,połączenie Wi-Fi jest bardzo szybkie, aplikacja może wyświetlać pracy trasę robota w czasie rzeczywistym.

6. elektryczny kontrolny zbiornik na wodę zapewnia równomierne przedostaniem się wody.Wyciek wody zatrzymuje się automatycznie, jeśli robot przestaje działać.Ogromna ilość wody 350 ml zapewnia ciągłą mokro do 100 min.

7. konstrukcja взаимозаменяемого pojemnika na śmieci i zbiornika wody czyni pracę bardziej wydajną i oczyszcza go bardziej dokładnie.

8. modułowa konstrukcja jest wygodne dla użytkowników końcowych do usług roboty samodzielnie.

9. całkowicie zamknięta konstrukcja obudowy gwarantuje, że kurz nie może dostać się do płyty głównej, zapobiegając korozji na płycie głównej.

Opis:

1. mądra pamięć: bardzo niski tempo czyszczenia brakujący & wysokie tempo sprawozdania.

2. Inteligentny, aby zrozumieć różne podłogi środowiska i dostosować swój kierunek w granicach 10ms

3. Применитесь do różnych płci: niski/dysk dywan w zakresie wysokości 1 cm, twarde drewno, płytki ceramiczne do domu, pokoju hotelowego i biura.

4. скручивая konstrukcja dowodu Głównego filmu zapobiega być mylące przewodami.

5. system anty -- upadku wykrywać schodów, aby uniknąć upadku.

6. jednorazowe sprzątanie trwa 100 minut, aby zakończyć dom o wymiarach 170-220 metrów kwadratowych.

7. regulowana moc ssania, aby zrobić niski poziom hałasu.

8. wydajne wchłanianie: w maksymalnym trybie moc ssania osiąga 4000 pa, dane pochodzą z wyników badań laboratorium niemieckiej Liectroux.

Dane techniczne:

Materiał: ABS

Napięcie: 14,4 V

Moc: 28 Watt

Temperatura pracy: -10℃-45℃

Napięcie wejściowe/prąd: 19 v/0,6 a

Rozmiar: D330*H74MM

Waga netto: 2,7 kg

Bateria: 2500mAh akumulator litowo-jonowy

Pojemność pojemnika na śmieci: 0,6 l

Pojemność zbiornika: 0,35 l

A co jest w pudełku?

Główny korpus X1

Stacja ładująca X1

Pilot zdalnego sterowania X1(baterie nie są dołączone)

Zasilacz sieciowy X1

Odpylacz X1, elektryczny zbiornik wody X1

Szczotka do czyszczenia X1

Dodatkowa szczotka boczna X2

Dodatkowy filtr HEPA X1

Dodatkowe mop X1

Instrukcja obsługi X1

Uwagi:

1. wtyczka typu UE, czyli dwustronna, okrągły kształt, z wejściowym napięciem ac 100-240 v i częstotliwości 50/60 Hz.

Jeśli kupujący jest z Australii, Nowej Zelandii itp. krajów, które korzystają australijski typ wtyczki, wyślemy UE w australijski męskie adapter dla każdej części robota wraz z dodatkiem.

Jeśli nabywca z USA, Kanady itp., krajów, które korzystają z wtyczki typu amerykańskiego, wyślemy UE w amerykański adapter dla każdej części robota wraz z dodatkiem.

Jeśli nabywca z usa, krajów Kindom, Malezji, Singapuru, itp., które korzystają z wtyczki brytyjskiego typu, wyślemy UE w brytyjski adapter dla każdej części robota wraz z dodatkiem.

2. ręczne języki: jeśli wysłana z Chin, to angielski; jeśli wysłana z Europy, to jest to połączenie języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego; jeśli wysłany z Rosji, to jest to połączenie angielskiego i rosyjskiego.

3. paczka przyjdzie bez baterii do pilota zdalnego sterowania, kupujący musi kupić baterie do pilota zdalnego sterowania na lokalnym rynku kupującego.

Proszę potwierdzić, że można przyjąć wyżej, zanim kupisz.

4. Jeśli została wysłana od Międzynarodowego пакгауза, to Logos LIECTROUX wydrukowany na robocie; jeśli została wysłana od пакгауза Chin, to ma Logos LIECTROUX wydrukowany na robocie.Ale podczas wyczerpującego sezonu i w jakiś szczególny czas możemy zaopatrzyć się niektórymi robotami bez logo LIECTROUX na zagranicznym magazynie.Dlatego nie możemy być pewni, że robot wysłany ci, ma logo LIECTROUX.Możemy być pewni, że wszystkie roboty, sprzedawane w tym sklepie i wysyłane do ciebie, wykonane przez firmę LIECTROUX.Proszę potwierdzić, że można wziąć to przed zakupem.

Typ Pamięci Kurzu Skrzynka Na Kurz/Wiaderko Do Kurzu
Instalacja robot
zdalne sterowanie TAK
Dowód ce
Nawigacja 2D mapa i żyroskop
Napięcie Prądu (W) 14,4 v
Tryby czyszczenia Układ/pokój jednoosobowy/stały punkt/granica/mop
Pojemność elektrycznego zbiornika wody 350 ml
Rezerwacja Czasu TAK
Długość przewodu (m) Bezprzewodowy
Filtry HEPA + podstawowy
Czyszczenie Na Mokro TAK
Pojemność baterii Litowo-jonowy akumulator o pojemności 2500 mah
LCD TAK
magazyn PL/ PL/ CN
Moc (W) 500 W
Trasa Czyszczenia Planowany Rodzaj
Żywotność Baterii 1 godzina 40 minut
Турбощетка TAK
Дусбтин 600 ml
Typ Produktu Zrobotyzowany Odkurzacz
Szczotka Boczna Podwójny
marka Liectroux
Worek Lub Bez Worka Bez worka
2D mapa przedstawiona w załączniku Dostępne
Numer Modelu C30B
Specjalna Dysza Ssąca Wielofunkcyjna W Połączeniu Pióro
Rozmiar(mm) 330*330*740
Pojemność Pojemnika Na Kurz (L) 0,6-1 l
Funkcja Mokre i suche
Самозарядка Dostępne
Rodzaj Filtra HEPA
Pochodzenie CN(pochodzenie)

Napisz opinię

LIECTROUX C30B Robotic Vacuum Cleaner 2D Map Navigation, wchłanianie 4000Pa,pamięć, karta wyświetlana w aplikacji WiFi, czajnik zbiornik na wodę 350 ml

LIECTROUX C30B Robotic Vacuum Cleaner 2D Map Navigation, wchłanianie 4000Pa,pamięć, karta wyświetlana w aplikacji WiFi, czajnik zbiornik na wodę 350 ml

Nazwa produktu: 2D Map Navigation & Memory Robot Vacuum Cleaner C30B(lub E30) (W Brazylii nie ma zapasów, proszę, nie stawiaj zamówienie.Dziękuję. ) Numer modelu: C30B (lub E30) specjalne cechy: 1. robot może odkryć całe środowisko wokół, a następnie zbudować mapę wewnątrz procesora, aby robił porządki z planem z jednego pomieszczenia

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !