Kategoria

Rower pełne włókno węglowe UD matowy kształtowanymi górnymi rurami tylnego trójkąta rurka rower słupek słup jazda na Rowerze węglowy słupek post 20 stopni 5 stopni 27.2/30.8/31.6*330mm

Nowy

zł192.93

zł257.26

-25 %

W magazynie

Tagi: fxst, czarna koronka мантилья, rurka węglowa, włókna węglowego sztyca, xtz125, aluminiowa sztyca, naklejka z włókna węglowego, ks bike seat post, os cios, CNC KTM.

Szczegółowe informacje:

Włókno węglowe 2 sztuki różnych rzędów ramy siodełka

Materiał: importowane węglowa przędza t800 rozmieszczone dowolnie

Waga: około 215 g

Kąt widzenia: 5 stopni/20 stopni

Wygląd: UD czarny matowy

1) akceptujemy western union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Gustoitalianoradom.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Gustoitalianoradom.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

Materiał Włókno Węglowe
marka ASIACOM
Długość (mm) 250 - 400mm
Średnica 27,2 - 28,6 mm

Napisz opinię

Rower pełne włókno węglowe UD matowy kształtowanymi górnymi rurami tylnego trójkąta rurka rower słupek słup jazda na Rowerze węglowy słupek post 20 stopni 5 stopni 27.2/30.8/31.6*330mm

Rower pełne włókno węglowe UD matowy kształtowanymi górnymi rurami tylnego trójkąta rurka rower słupek słup jazda na Rowerze węglowy słupek post 20 stopni 5 stopni 27.2/30.8/31.6*330mm

Szczegółowe informacje: Włókno węglowe 2 sztuki różnych rzędów ramy siodełka Materiał: importowane węglowa przędza t800 rozmieszczone dowolnie Waga: około 215 g Kąt widzenia: 5 stopni/20 stopni Wygląd: UD czarny matowy 1) akceptujemy western union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !