Kategoria

TOYOTA YARIS FRENCH TYPE 1999-2005 sprzedaż Hurtowa z fabryki samochodu tylna szyba przednią szybę wycieraczek pokrywa pokrywy nakrętka

Nowy

zł23.74

W magazynie

Tagi: światło Ярис 2001, tylna wycieraczka toyota yaris, corolla, klucz do obudowy toyota, pokrywa wycieraczki subaru, uchwyt cnc, wycieraczki toyota yaris, koło zarządzania, Chan, toyota wycieraczka przedniej szyby.

Proszę porównać swoje dane z obrazami przed zakupem towaru.

Samochód: do Toyota Ярис francuski typ

Rok produkcji: 1999-2005

Producent/jakość: wysokiej klasy zamiennik

Stan techniczny: produkt nowy, nigdy nie był używany, nie uszkodzony i kasa

Część jest w dwóch kartonach es

Obraz:

Obuwie dla personelu:

1-szy, prosimy skontaktować się z nami bezpośrednio z Gustoitalianoradom.pl z "czat teraz" ;

2-gie, jeśli nie w internecie, to mocno będzie ocenione aby uzyskać swoją ciepłą e-mail;

Wszelkie pytania, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami w godzinach pracy.

INFORMACJE O DOSTAWIE:

Wszystkie przedmioty zazwyczaj wysyłane w ciągu 3-7 dni roboczych(za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt) po otrzymaniu twojej płatności.

Koszt wysyłki pokryje koszty na przetwarzanie, pakowanie i wysyłkę.Towar zostanie wysłany tylko dla potwierdzonych adresów Gustoitalianoradom.pl, więc upewnij się, że adres na Gustoitalianoradom.pl jest poprawna.

Staramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby zapewnić państwu najbardziej niezawodny i niedrogi sposób dostawy.Ale czasami międzynarodowa wysyłka silnie zależy od firmy dostawy i lokalnych urzędów celnych/ opłaty w obu naszych krajach.Jeśli nie otrzymasz swój towar na czas, skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy.Dziękuję Wam za zrozumienie.

Nabywca ponosi odpowiedzialność za wszelkie cła, podatki i opłaty celne kraju.Proszę, skontaktuj się z zamówieniem przed złożeniem zamówienia.

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek importowany podatek, opłaty celne lub celną opóźnienie.Jeśli przesyłka wróci do nas z powodu rezygnacji kupującego płacić powyższy gromadzenie, nie będziemy ponownie wysłać przesyłkę do momentu, gdy kupujący nie zakończy te opłaty i nie pokryje wszystkie koszty zwrotu i ponownej wysyłki.Kupujący nie może anulować zamówienie lub poprosić o zwrot pieniędzy z góry powodu.

Waga Produktu 0.05kg
Nazwa Modelu CS-DB11
szczególne cechy POKRYWA DŹWIGNI WYCIERACZEK
Certyfikacja Zewnętrznych Testów ISO9001
Rodzaj Materiału Plastik

Napisz opinię

TOYOTA YARIS FRENCH TYPE 1999-2005 sprzedaż Hurtowa z fabryki samochodu tylna szyba przednią szybę wycieraczek pokrywa pokrywy nakrętka

TOYOTA YARIS FRENCH TYPE 1999-2005 sprzedaż Hurtowa z fabryki samochodu tylna szyba przednią szybę wycieraczek pokrywa pokrywy nakrętka

Proszę porównać swoje dane z obrazami przed zakupem towaru. Samochód: do Toyota Ярис francuski typ Rok produkcji: 1999-2005 Producent/jakość: wysokiej klasy zamiennik Stan techniczny: produkt nowy, nigdy nie był używany, nie uszkodzony i kasa Część jest w dwóch kartonach es Obraz: Obuwie

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !