Kategoria

30szt butelki perfum zawieszenia dla kobiet DIY biżuteria akcesoria D023

Nowy

zł47.65

W magazynie

Tagi: pojemnik do materiałów sypkich, szkła z kroplomierzem, pusta butelka, szklaną butelkę, z tworzyw sztucznych kroplówki, butelka refil, pusta farba, garnek do makijażu, kroplówki bottl, pojemnik z.

Materiał: stop

typ: słodkie przysmaki

ilość: 30 szt.

Przyjęte sposoby płatności :

Obecnie można zapłacić za pomocą Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i bankowym.W przyszłości na Gustoitalianoradom.pl będzie dostępna, więcej opcji płatności

Jak zapłacić kartą kredytową :

Podczas składania zamówienia wybierz kartę kredytową, której chcesz zapłacić, i zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę płatności.Następnie po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak zapłacić przelewem bankowym :

1.na stronie składania zamówienia wybierz opcję przelewu bankowego jako metody płatności. 2.In w sekcji Informacje o bankowym tłumaczeniu zobaczysz informacje o rachunku escrow, niezbędne do przelewu płatności. 3.proszę wydrukować rozdział, zawierający informacje o koncie bankowym na tłumaczeniu. 4.przejdź do lokalnego banku, aby przelać swoje płatności.Przynieść wydrukowaną informację o bankowym tłumaczeniu i pokaż jej pracownikowi banku przed tym, jak dokonać płatności.Jak tylko płatność zostanie zakończona, będzie bezpiecznie przechowywane na rachunku depozytowym. 5.jeżeli status zamówienia się nie zmienił na 1Cbuyer zapłacił za zamówienie poprzez 1D 5 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami 6.podczas korzystania z przelewów bankowych, proszę podać wystarczająco dużo pieniędzy, aby pokryć opłaty za obsługę wszystkich banków.To gwarantuje, że otrzymamy pełna płatność i pomoże ci uniknąć strat pieniężnych, spowodowane zwrotem środków lub zarodnikami.

Sposób Dostawy

Zwykle zapewniamy bezpłatną wysyłkę E-packet Standard Shipping, która zwykle zajmuje 15-35 dni roboczych do wysyłki.wysyłka przez EMS,DHL,fedex, UPS lub FEDEX jest również dostępna, jeśli chcesz zapłacić za dodatkową opłatą) lub zamówienie osiąga duże kwoty.Jeśli twój towar został pominięty lub jest uszkodzony.Prosimy o kontakt z nami swobodnie, jak to możliwe.

Typ Towaru Zaklęcie
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Typ Metali Iron stop
Cienka lub fashion Modne modele

Napisz opinię

30szt butelki perfum zawieszenia dla kobiet DIY biżuteria akcesoria D023

30szt butelki perfum zawieszenia dla kobiet DIY biżuteria akcesoria D023

Materiał: stop typ: słodkie przysmaki ilość: 30 szt. Przyjęte sposoby płatności : Obecnie można zapłacić za pomocą Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi i bankowym.W przyszłości na Gustoitalianoradom.pl będzie dostępna, więcej opcji płatności Jak zapłacić kartą kredytową : Podczas składania

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !