Kategoria

Energia słoneczna Antibacteria UV uchwyt na szczoteczki do zębów regał Automatyczny dozownik pasty do zębów sterylizuje domowy środek czyszczący sterylizuje łazienkę

Nowy

zł19.85

zł26.48

-25 %

W magazynie

Tagi: Dla domu, uchwyt na szczoteczki do zębów z UV-przez, uchwyt na szczoteczki do zębów UV, bambus pas, UV sterylizator zwierzęta w domu, antybakteryjny szczoteczka do zębów, uchwyt na szczoteczki do zębów, щетинная szczotka zęba, ocean pro x, szczoteczka do zębów UV.

Typ wtyczki EU/US/UK:

Funkcja:

1. UV uchwyt na szczoteczki do zębów : UV sterylizator może zabić 99,9% bakterii, przeszedł test roszczenia i certyfikacji.To świeża i czysta szczoteczka do zębów za każdym razem, gdy go używasz.

2. zestaw uchwytów szczoteczki : 3 w 1 UV sterylizator szczoteczki do zębów szczoteczki do zębów, szczoteczki do zębów może być umieszczony 5 czyszczenia zębów.Dezynfekcji szczoteczek do zębów ma funkcji automatycznej synchronizacji.Zamknij pokrywę i automatycznie wyłącz światło uv przez 4 minuty.Zachować czyste i zdrowe, w ciągu 24 godzin.

3. pompa podciśnieniowa : automatycznie wycisnąć odpowiednią ilość pasty do zębów za pomocą pompy próżniowej.Twoja pasta do zębów nie będzie przeznaczona zmarnowane i utrzymać łazienkę w czystości.

4. przyjazny, łatwy do zabudowy : wykonany z materiału ABS, ekologicznie przyjazny, brak zapachu.Podaruj swoim rodzicom i przyjaciołom bardzo przyzwoity prezent i przynieś swoje zdrowie swoich bliskich.

Specyfikacja:

Materiał: ABS

Wejście: 100-240 V 50/60 Hz

Wyjście: 9V 509ма

Moc promieniowania ultrafioletowego: 7 W

Kolor: Biały+Szary

Waga: 360 g

Rozmiar: 23x5.6x6.5cm(szczoteczki do zębów) 9x2.2x2.56 cali

13x5.6cm(Dozownik pasty do zębów) 5.12x2.2 cala

Energia słoneczna/typ USB:

Opis Projektu:

Uchwyt na szczoteczki do zębów: domowy projekt może przechowywać do 5 szczoteczek do zębów, w tym elektryczne głowicy szczoteczki do zębów.

Dezynfekcji szczoteczek do zębów: UV sterylizator bombarduje swoją szczoteczkę do zębów dużą ilością super UV.Jest to szczególnie skuteczne w niszczeniu bakterii wirusów - maleńkich плесеней - плесеней i wielu innych mikroorganizmów, które rosną i rozmnażają się w szczecina szczoteczki do zębów.

UV-sterylizatory też mogą walczyć z bakteriami, powodującymi nieprzyjemny zapach z jamy ustnej i choroby dziąseł jest zapalenie dziąseł.

Łatwy w instalacji: wystarczy usunąć dwustronną taśmę, Naciśnij 3 razy, a następnie umieścić wokół niej uszczelniacz.Należy go zainstalować na czystą, gładką ścianę.

Technologia UV-sensing, również nie szkodzi skórze.

Pięć oddzielnych uchwytów szczoteczki do zębów, naukowe zakrzywione zawieszenia do zmniejszenia zanieczyszczenia przy dotknięciu.

UV-szczoteczki do zębów wykonana jest z ABS-u, materiału i niegustowny.Uchwyt dziecięcej szczoteczki do zębów posiada wbudowaną baterię litową 1500mA, ładowanie USB, automatyczne хронометражный ekran LCD 360S, a lampa UV zatrzymuje się po pracy.

Wbudowany czujnik magnetyczny, wygodny projekt, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie.

Skuteczna sterylizacja bez wkładki.

Tryb pracy: rodzaj

Tryb zasilania: USB/ słoneczny

Rozmiar: 200x75x40 mm

Zasilanie: DC9V / AG220V

Prąd: 345 ma

Życie: żarówka > 8000H

Zawartość Obu Pakietów:

1 x sterylizator do szczoteczki do zębów+Dozownik pasty do zębów

1 x adapter

1 x uszczelka samoprzylepna

Energia słoneczna/typ USB:

typ 1 Wspornik do dezynfekcji szczoteczek do zębów
Feature1 UV-dezynfekcja
Materiał BRZUSZNEJ PRASA
Enter Od 100 Do 240 V 50/60 Hz
Wyjście 9V 509ма
Typ 6 sterylizator szczoteczki do zębów
Typ Sokowirówka Pasty Do Zębów
Cechą UV-uchwyt na szczoteczki do zębów
Waga 360g
Тип3 Dropshipping
Typ 4 Środek do czyszczenia szczoteczki do zębów
Rozmiar Uchwytu Szczoteczki Do Zębów 23x5.6x6.5cm/9x2.2x2.56 cali
Typ 2 Plastikowa Szczoteczka Środek Dezynfekujący
Siła światła ultrafioletowego 7W
Rozmiar dozownika pasty do zębów 13x5.6cm/5.12x2.2 cala
Pochodzenie CN(pochodzenie)
тип5 Automatyczny Dozownik Pasty Do Zębów

Napisz opinię

Energia słoneczna Antibacteria UV uchwyt na szczoteczki do zębów regał Automatyczny dozownik pasty do zębów sterylizuje domowy środek czyszczący sterylizuje łazienkę

Energia słoneczna Antibacteria UV uchwyt na szczoteczki do zębów regał Automatyczny dozownik pasty do zębów sterylizuje domowy środek czyszczący sterylizuje łazienkę

Typ wtyczki EU/US/UK: Funkcja: 1. UV uchwyt na szczoteczki do zębów : UV sterylizator może zabić 99,9% bakterii, przeszedł test roszczenia i certyfikacji.To świeża i czysta szczoteczka do zębów za każdym razem, gdy go używasz. 2. zestaw uchwytów szczoteczki : 3 w 1 UV sterylizator szczoteczki do zębów szczoteczki do zębów,

Pokrewne produkty

Produkt został dodany do porównania produktów !